Štadión HC Nové Zámky (11.11. - 17.11.2019)

Pondelok

11.11.

R
O
L
B
A
ČAS: 09:30 - 10:00
A
ČAS: 10:00 - 11:15
R
O
L
B
A
ČAS: 11:15 - 11:30
R
O
L
B
A
ČAS: 14:30 - 14:45
8
ČAS: 14:45 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
7
ČAS: 16:00 - 17:00
R
O
L
B
A
ČAS: 17:00 - 17:15
5
ČAS: 17:15 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
Old-Boys
ČAS: 18:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
SKH
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00

Utorok

12.11.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
D
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 07:00 - 07:15
R
O
L
B
A
ČAS: 09:30 - 10:00
A
ČAS: 10:00 - 10:45
R
O
L
B
A
ČAS: 10:45 - 11:00
R
O
L
B
A
ČAS: 13:15 - 13:30
5
ČAS: 13:30 - 14:30
R
O
L
B
A
ČAS: 14:30 - 14:45
7
ČAS: 14:45 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
D
ČAS: 16:00 - 17:00
R
O
L
B
A
ČAS: 17:00 - 17:15
4/3
ČAS: 17:15 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
Šakals
ČAS: 18:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
Red Pirates
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00

Streda

13.11.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
8
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 07:00 - 07:15
ZŠ Mostná
ČAS: 08:30 - 09:30
R
O
L
B
A
ČAS: 09:30 - 10:00
A
ČAS: 10:00 - 11:15
R
O
L
B
A
ČAS: 12:00 - 12:15
Rozh.
ČAS: 12:15 - 13:15
R
O
L
B
A
ČAS: 13:15 - 13:30
HC
Brankárska škola F.Kučeru
ČAS: 13:45 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
D
ČAS: 16:00 - 17:00
R
O
L
B
A
ČAS: 17:00 - 17:15
P/1,2
ČAS: 17:15 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
Samsung
ČAS: 18:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
HC Kanárici
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00

Štvrtok

14.11.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
7
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 07:00 - 07:15
R
O
L
B
A
ČAS: 09:30 - 10:00
A
ČAS: 10:00 - 11:15
R
O
L
B
A
ČAS: 11:15 - 11:30
R
O
L
B
A
ČAS: 14:30 - 14:45
8
ČAS: 14:45 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
D
ČAS: 16:00 - 17:00
R
O
L
B
A
ČAS: 17:00 - 17:15
5
ČAS: 17:15 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
Kamea
ČAS: 18:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
Lokotrans
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00

Piatok

15.11.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
5
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 07:00 - 07:15
ZŠ Mostná
ČAS: 08:30 - 09:30
R
O
L
B
A
ČAS: 09:30 - 10:00
A
ČAS: 10:00 - 10:45
R
O
L
B
A
ČAS: 10:45 - 11:00
R
O
L
B
A
ČAS: 13:15 - 13:30
8
ČAS: 13:30 - 14:30
R
O
L
B
A
ČAS: 14:30 - 14:45
7
ČAS: 14:45 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
D
ČAS: 16:00 - 17:00
R
O
L
B
A
ČAS: 17:00 - 17:15
4/3
ČAS: 17:15 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
V.Maňa
ČAS: 18:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
Lišiaci
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00

Sobota

16.11.

R
O
L
B
A
ČAS: 08:15 - 08:30
P/1,2
ČAS: 08:30 - 09:30
R
O
L
B
A
ČAS: 09:30 - 10:00
A
ČAS: 10:00 - 11:15
R
O
L
B
A
ČAS: 11:15 - 11:30
ZAP 4
Turnaj SZĽH
ČAS: 11:30 - 13:30
R
O
L
B
A
ČAS: 13:30 - 13:45
ZAP 3
Turnaj SZĽH
ČAS: 13:45 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
verejnosť
ČAS: 16:00 - 17:30
R
O
L
B
A
ČAS: 17:30 - 17:45
Black Panthers
ČAS: 17:45 - 18:45
R
O
L
B
A
ČAS: 18:45 - 19:00
Lipová
ČAS: 19:00 - 20:00
R
O
L
B
A
ČAS: 20:00 - 20:15
Bago majstri
ČAS: 20:15 - 21:15
R
O
L
B
A
ČAS: 21:15 - 21:30

Nedeľa

17.11.

R
O
L
B
A
ČAS: 07:15 - 07:30
P/1,2
ČAS: 07:30 - 08:30
R
O
L
B
A
ČAS: 08:30 - 09:00
A
ČAS: 09:00 - 09:45
R
O
L
B
A
ČAS: 09:45 - 10:00
Zálešák
ČAS: 10:00 - 11:00
R
O
L
B
A
ČAS: 11:00 - 11:15
verejnosť
ČAS: 11:15 - 12:45
R
O
L
B
A
ČAS: 12:45 - 13:00
KHL
ČAS: 13:00 - 14:00
R
O
L
B
A
ČAS: 14:00 - 15:15
r
o
z
k
ČAS: 15:15 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
ZAP A
NZ - Michalovce
ČAS: 16:00 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
Remeň
ČAS: 18:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
Černík
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
HC KN
ČAS: 21:00 - 22:00
R
O
L
B
A
ČAS: 22:00 - 22:15