Štadión HC Topoľčany - hlavná plocha (31.12. - 6.1.2019)

Pondelok

31.12.

7
ročník
ČAS: 10:00 - 12:00

Utorok

1.1.


Nový rok
ČAS: 06:00 - 22:00

Streda

2.1.

7
ročník
ČAS: 07:00 - 08:15
Sucho
ČAS: 08:15 - 08:30
5+6
ročník
ČAS: 08:30 - 09:45
Voda
ČAS: 09:45 - 10:00
Voda
ČAS: 09:45 - 10:00
Voda
ČAS: 09:45 - 10:00
Voda
ČAS: 09:45 - 10:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:30
Voda
ČAS: 11:30 - 11:45
Voda
ČAS: 11:30 - 11:45
Voda
ČAS: 11:30 - 11:45
Voda
ČAS: 11:30 - 11:45
Voda
ČAS: 11:30 - 11:45
Voda
ČAS: 11:30 - 11:45
8+9
ročník
ČAS: 11:45 - 13:00
Voda
ČAS: 13:00 - 13:15

Dorast
ČAS: 13:15 - 14:30
Voda
ČAS: 14:30 - 14:45
Voda
ČAS: 16:00 - 16:15
4
ročník
ČAS: 16:15 - 17:30
Sucho
ČAS: 17:30 - 17:45
3
ročník
ČAS: 17:45 - 18:45
Voda
ČAS: 18:45 - 19:00
Old boys HC
ČAS: 19:00 - 20:00
Voda
ČAS: 20:00 - 20:15

Rangers
ČAS: 20:15 - 21:15
Voda
ČAS: 21:15 - 21:30

Nitr.
Blatnica
ČAS: 21:30 - 22:30

Štvrtok

3.1.


Dorast
ČAS: 07:30 - 08:30
Voda
ČAS: 08:30 - 08:45

Juniori
ČAS: 08:45 - 09:45
Voda
ČAS: 09:45 - 10:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:30
Voda
ČAS: 11:30 - 11:45
5+6
ročník
ČAS: 11:45 - 13:00
Sucho
ČAS: 13:00 - 13:15
7
ročník
ČAS: 13:15 - 14:30
Voda
ČAS: 14:30 - 14:45
8+9
ročník
ČAS: 14:45 - 16:00
Voda
ČAS: 16:00 - 16:15

D - J
ČAS: 16:15 - 17:15
Voda
ČAS: 17:15 - 17:30
0+1+2
ročník
ČAS: 17:30 - 18:30
Voda
ČAS: 18:30 - 18:45

Solčany
ČAS: 18:45 - 19:45
Voda
ČAS: 19:45 - 20:00

LETCI
ČAS: 20:00 - 21:00

Urmince
ČAS: 21:15 - 22:15

Piatok

4.1.


Juniori
ČAS: 07:30 - 08:30
Voda
ČAS: 08:30 - 08:45

Dorast
ČAS: 08:45 - 09:45
Voda
ČAS: 09:45 - 10:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:00
Voda
ČAS: 11:00 - 11:15
8+9
ročník
ČAS: 11:15 - 12:30
Voda
ČAS: 12:30 - 12:45
7
ročník
ČAS: 12:45 - 14:00
Voda
ČAS: 14:00 - 14:15
5+6
ročník
ČAS: 14:15 - 15:30
Voda
ČAS: 15:30 - 15:45

D - J
ČAS: 15:45 - 16:45
Voda
ČAS: 16:45 - 17:00
3
ročník
ČAS: 17:00 - 18:15
Sucho
ČAS: 18:15 - 18:30
4
ročník
ČAS: 18:30 - 19:45
Voda
ČAS: 19:45 - 20:00

Kuzmice
ČAS: 20:00 - 21:00
Voda
ČAS: 21:00 - 21:15

Merašický
ČAS: 21:15 - 22:15

Sobota

5.1.

7
ročník
ČAS: 08:30 - 09:45
Voda
ČAS: 09:45 - 10:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:00
Voda
ČAS: 11:00 - 11:15
0+1+2
ročník
ČAS: 11:15 - 12:30
Voda
ČAS: 12:30 - 12:45

D - J
ČAS: 12:45 - 14:00
Voda
ČAS: 14:00 - 14:30

Verejné korčuľovanie
ČAS: 14:30 - 16:00
Voda
ČAS: 16:00 - 16:30

Klíž
ČAS: 16:30 - 17:30
Voda
ČAS: 17:30 - 17:45
Krušovce
ČAS: 17:45 - 18:45
Voda
ČAS: 18:45 - 19:00

Prašice
ČAS: 19:00 - 20:00
Voda
ČAS: 20:00 - 20:15

Ludanice
ČAS: 20:15 - 21:15

Mikulas
ČAS: 21:30 - 22:30

Mikulas
ČAS: 21:30 - 22:30

Nedeľa

6.1.

7
ročník
ČAS: 08:00 - 09:30

`A`
ČAS: 09:45 - 10:30
Voda
ČAS: 10:30 - 11:00
4
ročník
ČAS: 11:00 - 12:15
Sucho
ČAS: 12:15 - 12:30
3
ročník
ČAS: 12:30 - 13:45
Voda
ČAS: 13:45 - 14:00
0+1+2
ročník
ČAS: 14:00 - 15:15
Voda
ČAS: 15:15 - 15:45
`A`
zápas
35. kolo - HKMichalovce
ČAS: 17:00 - 19:15
Voda
ČAS: 19:15 - 19:30

Krnča
ČAS: 19:30 - 20:30
Voda
ČAS: 20:30 - 20:45

PZ
ČAS: 20:45 - 21:45