Štadión HC Topoľčany - hlavná plocha (1.10. - 7.10.2018)

Pondelok

1.10.

5+6
ročník
ČAS: 06:00 - 07:15
7
ročník
ČAS: 07:30 - 08:45

Brankarsky kemp SR
U16
ČAS: 09:00 - 10:30

`A`
ČAS: 10:45 - 12:00

Brankarsky kemp SR
U17
ČAS: 12:15 - 13:45
8+9
ročník
ČAS: 14:00 - 15:15

Brankarsky kemp SR
U16
ČAS: 15:30 - 16:45

Brankarsky kemp SR
U17
ČAS: 17:00 - 18:15

VLM
ČAS: 18:30 - 19:30

Cyklo
ČAS: 19:45 - 20:45

Utorok

2.10.

3+4
ročník
ČAS: 06:00 - 07:15
8+9
ročník
ČAS: 07:30 - 08:45

Brankarsky kemp SR
U16
ČAS: 09:00 - 10:30

`A`
ČAS: 10:45 - 12:00

Brankarsky kemp SR
U17
ČAS: 12:15 - 13:45
7
ročník
ČAS: 14:00 - 15:15

Brankarsky kemp SR
U16
ČAS: 15:30 - 16:45

Brankarsky kemp SR
U17
ČAS: 17:00 - 18:15

D - J
ČAS: 18:30 - 19:45

TOLEV
ČAS: 20:00 - 21:00

Nitr.
Blatnica
ČAS: 21:15 - 22:15

Streda

3.10.


D - J
ČAS: 06:00 - 07:15
7
ročník
ČAS: 07:30 - 09:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:00
5+6
ročník
ČAS: 13:45 - 15:00

D - J
ČAS: 15:15 - 16:30
`A`
zápas
7. kolo - HC Bratislava
ČAS: 18:00 - 20:15
Old boys HC
ČAS: 20:30 - 21:30

Rangers
ČAS: 21:45 - 22:45

Štvrtok

4.10.

8+9
ročník
ČAS: 06:00 - 07:15

Dorast
ČAS: 07:30 - 08:45

`A`
ČAS: 10:00 - 11:30

Úprava svetiel
ČAS: 11:45 - 14:45

Juniori
ČAS: 15:00 - 16:15
5+6
ročník
ČAS: 16:30 - 17:45
0+1+2
ročník
ČAS: 18:00 - 19:15

VLM
ČAS: 19:30 - 20:30

LETCI
ČAS: 20:45 - 21:45

Piatok

5.10.


Juniori
ČAS: 06:00 - 07:15
8+9
ročník
ČAS: 07:30 - 09:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:00
7
ročník
ČAS: 13:30 - 14:45

Dorast
ČAS: 15:00 - 16:15
4
ročník
ČAS: 16:30 - 17:45
5+6
ročník
ČAS: 18:00 - 19:15

Kuzmice
ČAS: 19:30 - 20:30

Merašický
ČAS: 20:45 - 21:45

Sobota

6.10.

4
ročník
ČAS: 06:00 - 07:00
0+1+2
ročník
ČAS: 07:15 - 08:30
8+7
zápas
4. kolo - Partizánske
ČAS: 09:00 - 13:15
3
ročník
ČAS: 13:30 - 14:45

MsU TO
ČAS: 15:00 - 16:00
Kadeti
ČAS: 16:15 - 17:15
Krušovce
ČAS: 17:30 - 18:30

Prašice
ČAS: 18:45 - 19:45

Ludanice
ČAS: 20:00 - 21:00

Nedeľa

7.10.

4
ročník
ČAS: 07:00 - 08:15
3
zápas
Piešťany
ČAS: 08:30 - 10:30
0+1+2
ročník
ČAS: 10:45 - 12:00
Kadeti
zápas
5. kolo - Martin
ČAS: 13:30 - 15:45

Verejné korčuľovanie
ČAS: 16:00 - 17:30

`A`
ČAS: 18:00 - 19:00

Krnča
ČAS: 19:15 - 20:15

PZ
ČAS: 20:30 - 21:30