Štadión HC Topoľčany - hlavná plocha (3.12. - 9.12.2018)

Pondelok

3.12.

5+6
ročník
ČAS: 06:00 - 07:15
Sucho
ČAS: 07:15 - 07:30
7
ročník
ČAS: 07:30 - 09:00
Voda
ČAS: 09:00 - 09:30

`A`
ČAS: 10:00 - 11:45
Voda
ČAS: 13:30 - 14:00
4
ročník
ČAS: 14:00 - 15:15
Sucho
ČAS: 15:15 - 15:30
8+9
ročník
ČAS: 15:30 - 16:45
Voda
ČAS: 16:45 - 17:00

Brankári
ČAS: 17:00 - 18:15
Voda
ČAS: 18:15 - 18:30

VLM
ČAS: 18:30 - 19:30
Voda
ČAS: 19:30 - 19:45

Cyklo
ČAS: 19:45 - 20:45
Voda
ČAS: 20:45 - 21:00

Rangers
ČAS: 21:00 - 22:00

Utorok

4.12.


D - J
ČAS: 06:00 - 07:15
Sucho
ČAS: 07:15 - 07:30
8+9
ročník
ČAS: 07:30 - 09:00
Voda
ČAS: 09:00 - 09:30

`A`
ČAS: 10:00 - 11:45
Voda
ČAS: 13:45 - 14:15
7
ročník
ČAS: 14:15 - 15:30
Voda
ČAS: 15:30 - 15:45

D - J
ČAS: 15:45 - 17:00
Voda
ČAS: 17:00 - 17:15
3
ročník
ČAS: 17:15 - 18:30
Voda
ČAS: 18:30 - 18:45

BV
ČAS: 18:45 - 19:45
Voda
ČAS: 19:45 - 20:00

TOLEV
ČAS: 20:00 - 21:00
Voda
ČAS: 21:00 - 21:15

Nitr.
Blatnica
ČAS: 21:15 - 22:15

Streda

5.12.


Juniori
ČAS: 06:00 - 07:15
Sucho
ČAS: 07:15 - 07:30
7
ročník
ČAS: 07:30 - 09:00
Voda
ČAS: 09:00 - 09:15
Hollého
ČAS: 09:15 - 10:15
Voda
ČAS: 13:15 - 13:45
5+6
ročník
ČAS: 13:45 - 15:00
Voda
ČAS: 15:00 - 15:15
Dorast + Kadeti
ČAS: 15:15 - 16:30
Voda
ČAS: 16:30 - 16:45
2
ročník
ČAS: 16:45 - 18:00
Sucho
ČAS: 18:00 - 18:15
4
ročník
ČAS: 18:15 - 19:30
Sucho
ČAS: 19:30 - 19:45
Old boys HC
ČAS: 19:45 - 20:45
Voda
ČAS: 20:45 - 21:00

Rangers
ČAS: 21:00 - 22:00

Štvrtok

6.12.

8+9
ročník
ČAS: 06:00 - 07:15
Sucho
ČAS: 07:15 - 07:30

Dorast
ČAS: 07:30 - 08:45
Voda
ČAS: 10:00 - 10:15

`A`
ČAS: 10:15 - 11:45
Voda
ČAS: 15:00 - 15:30
5+6
ročník
ČAS: 15:30 - 16:45
Sucho
ČAS: 16:45 - 17:00

0+1 roč.
ČAS: 17:00 - 18:00
Sucho
ČAS: 18:00 - 18:15
3
ročník
ČAS: 18:15 - 19:30
Voda
ČAS: 19:30 - 19:45

VLM
ČAS: 19:45 - 20:45
Voda
ČAS: 20:45 - 21:00

LETCI
ČAS: 21:00 - 22:00

Piatok

7.12.

5+6
ročník
ČAS: 06:00 - 07:00

Dorast
ČAS: 07:00 - 08:00
Voda
ČAS: 08:00 - 08:15
8+9
ročník
ČAS: 08:15 - 09:15

`A`
ČAS: 10:15 - 11:30
Voda
ČAS: 13:15 - 13:45
7
ročník
ČAS: 13:45 - 15:00
Sucho
ČAS: 15:00 - 15:15

Juniori
ČAS: 15:15 - 16:30
Voda
ČAS: 17:30 - 18:00
`A`
zápas
25. kolo - HK Trnava
ČAS: 18:00 - 20:15
Voda
ČAS: 20:15 - 20:30

Kuzmice
ČAS: 20:30 - 21:30
Voda
ČAS: 21:30 - 21:45

Merašický
ČAS: 21:45 - 22:45

Sobota

8.12.

4
ročník
ČAS: 06:30 - 07:45
Sucho
ČAS: 07:45 - 08:00
0+1+2
ročník
ČAS: 08:00 - 09:15
Voda
ČAS: 09:15 - 09:30

`A`
ČAS: 09:30 - 10:30
Voda
ČAS: 10:30 - 11:00
8+7
zápas
14. kolo - HK Trenčín
ČAS: 11:00 - 15:15
Voda
ČAS: 15:15 - 15:45
Dorast
zápas
1. kolo - Trnava
ČAS: 16:00 - 18:15
Voda
ČAS: 18:15 - 18:30
Krušovce
ČAS: 18:30 - 19:30
Voda
ČAS: 19:30 - 19:45

Klíž
ČAS: 19:45 - 20:45
Voda
ČAS: 20:45 - 21:00

Prašice
ČAS: 21:00 - 22:00
Voda
ČAS: 22:00 - 22:15

Ludanice
ČAS: 22:15 - 23:15

Nedeľa

9.12.

2
ročník
ČAS: 06:15 - 07:15
Sucho
ČAS: 07:15 - 07:30

0+1 roč.
ČAS: 07:30 - 08:45
Voda
ČAS: 08:45 - 09:00

`A`
ČAS: 09:00 - 09:45
Voda
ČAS: 09:45 - 10:15
Dorast
zápas
2. kolo - Piešťany
ČAS: 10:30 - 12:45
Voda
ČAS: 12:45 - 13:00
4
ročník
ČAS: 13:00 - 14:30
Sucho
ČAS: 14:30 - 14:45
3
ročník
ČAS: 14:45 - 16:15
Voda
ČAS: 16:15 - 16:30

Mikuláš na ľade
ČAS: 16:30 - 18:00
Voda
ČAS: 18:30 - 19:00

Krnča
ČAS: 19:00 - 20:00
Voda
ČAS: 20:00 - 20:15

PZ
ČAS: 20:15 - 21:15
Voda
ČAS: 21:15 - 21:30

Mikulas
ČAS: 21:30 - 22:30