Štadión HK Levice - hlavná plocha (2.1. - 8.1.2023)

Pondelok

2.1.

HK
Levice
ČAS: 09:00 - 10:00
R O L B A
ČAS: 11:00 - 11:15
Verejné
korčuľovanie
ČAS: 11:15 - 12:45
R O L B A
ČAS: 12:45 - 13:15
4-5
ČAS: 13:30 - 14:30
R O L B A
ČAS: 14:30 - 14:45
A
muži
ČAS: 14:45 - 15:45
R O L B A
ČAS: 15:45 - 16:00
Verejné
korčuľovanie
ČAS: 16:00 - 17:30
R O L B A
ČAS: 17:30 - 18:00
R O L B A
ČAS: 18:00 - 18:15
Kádek
ČAS: 18:15 - 19:15
R O L B A
ČAS: 19:15 - 19:30
Kuruc
ČAS: 19:30 - 20:30
R O L B A
ČAS: 20:30 - 20:45
Hlinčík
ČAS: 20:45 - 21:45
R O L B A
ČAS: 21:45 - 22:00

Utorok

3.1.

8
ČAS: 07:30 - 08:00
9
ČAS: 08:00 - 08:30
6-7
ČAS: 08:45 - 09:45
R O L B A
ČAS: 09:45 - 10:00
A
muži
ČAS: 10:00 - 11:00
R O L B A
ČAS: 11:00 - 11:15
Verejné
korčuľovanie
ČAS: 11:15 - 12:45
R O L B A
ČAS: 12:45 - 13:00
Brank.
ČAS: 13:00 - 13:45
D
ČAS: 14:00 - 14:45
J
ČAS: 15:00 - 15:45
R O L B A
ČAS: 15:45 - 16:00
Verejné
korčuľovanie
ČAS: 16:00 - 17:30
R O L B A
ČAS: 17:30 - 18:00
HK
škola korčuľ.
ČAS: 18:30 - 19:30
R O L B A
ČAS: 19:30 - 19:45
MATADOR
ČAS: 19:45 - 20:45
R O L B A
ČAS: 20:45 - 21:00
Daniš
ČAS: 21:00 - 22:00
R O L B A
ČAS: 22:00 - 22:15

Streda

4.1.

8
ČAS: 07:30 - 08:00
9
ČAS: 08:00 - 08:30
6-7
ČAS: 08:45 - 09:45
R O L B A
ČAS: 09:45 - 10:00
A
muži
ČAS: 10:00 - 10:45
R O L B A
ČAS: 11:00 - 11:15
Verejné
korčuľovanie
ČAS: 11:15 - 12:45
R O L B A
ČAS: 12:45 - 13:00
D
ČAS: 13:00 - 13:45
J
ČAS: 14:00 - 14:45
R O L B A
ČAS: 14:45 - 15:00
Verejné
korčuľovanie
ČAS: 15:00 - 16:30
R O L B A
ČAS: 16:30 - 17:00
R
ČAS: 17:15 - 17:45
R O L B A
ČAS: 17:45 - 18:00
SHL
LV - BREZNO
ČAS: 18:00 - 20:45
R O L B A
ČAS: 20:45 - 21:00
Mészároš
ČAS: 21:00 - 22:00
R O L B A
ČAS: 22:00 - 22:15

Štvrtok

5.1.

8
ČAS: 07:30 - 08:00
9
ČAS: 08:00 - 08:30
6-7
ČAS: 08:45 - 09:45
R O L B A
ČAS: 09:45 - 10:00
A
muži
ČAS: 10:00 - 11:00
R O L B A
ČAS: 11:00 - 11:15
Verejné
korčuľovanie
ČAS: 11:15 - 12:45
R O L B A
ČAS: 12:45 - 13:15
J
ČAS: 14:45 - 15:45
R O L B A
ČAS: 15:45 - 16:00
Verejné
korčuľovanie
ČAS: 16:00 - 17:30
R O L B A
ČAS: 17:30 - 17:45
4-5
ČAS: 17:45 - 18:45
R O L B A
ČAS: 18:45 - 19:00
Kováčik
ČAS: 19:00 - 20:00
R O L B A
ČAS: 20:00 - 20:15
Mozdík
ČAS: 20:15 - 21:15
R O L B A
ČAS: 21:15 - 21:30

Piatok

6.1.

8
ČAS: 07:30 - 08:30
6-7
ČAS: 08:45 - 09:45
R O L B A
ČAS: 09:45 - 10:00
A
muži
ČAS: 10:00 - 10:45
R O L B A
ČAS: 11:00 - 11:15
Verejné
korčuľovanie
ČAS: 11:15 - 12:45
R O L B A
ČAS: 12:45 - 13:00
9
ČAS: 13:00 - 14:00
D
ČAS: 14:15 - 15:15
R O L B A
ČAS: 15:45 - 16:00
Verejné
korčuľovanie
ČAS: 16:00 - 17:30
R O L B A
ČAS: 17:30 - 18:00
J
ČAS: 18:00 - 19:00
R O L B A
ČAS: 19:00 - 19:15
Herc
ČAS: 19:30 - 20:30
R O L B A
ČAS: 20:30 - 20:45
Tirala
ČAS: 21:00 - 22:00

Sobota

7.1.

4-5
ČAS: 08:00 - 09:00
R O L B A
ČAS: 09:00 - 09:15
R
ČAS: 09:15 - 09:30
Zápas 9
Partizánske
ČAS: 09:30 - 11:30
R O L B A
ČAS: 11:30 - 11:45
R
ČAS: 11:45 - 12:00
ZÁPAS 7
Partizánske
ČAS: 12:00 - 13:45
R O L B A
ČAS: 13:45 - 14:00
R
ČAS: 14:00 - 14:15
R O L B A
ČAS: 14:15 - 14:30
Zápas D
Petržalka
ČAS: 14:30 - 16:45
R O L B A
ČAS: 16:45 - 17:00
HK
škola korčuľ.
ČAS: 17:00 - 18:00
R O L B A
ČAS: 18:00 - 18:15
Tóth
ČAS: 18:15 - 19:15
R O L B A
ČAS: 19:15 - 19:30
Kozolka
ČAS: 19:30 - 20:30
R O L B A
ČAS: 20:30 - 20:45
Adam
ČAS: 20:45 - 21:45
R O L B A
ČAS: 21:45 - 22:00

Nedeľa

8.1.

HK ind.TJ Brankári
ČAS: 08:15 - 09:15
R O L B A
ČAS: 09:15 - 09:30
R
ČAS: 09:30 - 09:45
R O L B A
ČAS: 09:45 - 10:00
Zápas J
Hoba BA
ČAS: 10:00 - 12:15
R O L B A
ČAS: 14:45 - 15:00
Verejné
korčuľovanie
ČAS: 15:00 - 16:30
R O L B A
ČAS: 16:30 - 17:00
EMO
ČAS: 17:00 - 18:00
R O L B A
ČAS: 18:00 - 18:15
Šebo
ČAS: 18:15 - 19:15
R O L B A
ČAS: 19:15 - 19:30
Opavský
ČAS: 19:30 - 20:30
R O L B A
ČAS: 20:30 - 20:45