Štadión HK Levice - hlavná plocha (5.12. - 11.12.2022)

Pondelok

5.12.

8
ČAS: 06:15 - 07:15
KURZ -Korč.
Cirkevná
ČAS: 08:30 - 09:30
R O L B A
ČAS: 09:45 - 10:00
A
muži
ČAS: 10:00 - 11:00
R O L B A
ČAS: 11:00 - 11:15
KURZ -Korč.
1. ZŠ
ČAS: 12:00 - 13:00
HK
Levice
ČAS: 13:15 - 14:15
6-7
ČAS: 14:30 - 15:30
Brank.
ČAS: 15:45 - 16:45
R O L B A
ČAS: 16:45 - 17:00
4-5
ČAS: 17:00 - 18:00
R O L B A
ČAS: 18:00 - 18:15
Kádek
ČAS: 18:15 - 19:15
R O L B A
ČAS: 19:15 - 19:30
Kuruc
ČAS: 19:30 - 20:30
R O L B A
ČAS: 20:30 - 20:45
Hlinčík
ČAS: 20:45 - 21:45
R O L B A
ČAS: 21:45 - 22:00

Utorok

6.12.

9
ČAS: 07:15 - 08:15
KURZ -Korč.
Cirkevná
ČAS: 08:30 - 09:30
R O L B A
ČAS: 09:45 - 10:00
A
muži
ČAS: 10:00 - 11:00
R O L B A
ČAS: 11:00 - 11:15
D
ČAS: 16:00 - 16:30
J
ČAS: 16:30 - 17:00
R O L B A
ČAS: 18:15 - 18:30
HK
škola korčuľ.
ČAS: 18:30 - 19:30
HK
škola korčuľ.
ČAS: 18:30 - 19:30
R O L B A
ČAS: 19:30 - 19:45
MATADOR
ČAS: 19:45 - 20:45
R O L B A
ČAS: 20:45 - 21:00
Daniš
ČAS: 21:00 - 22:00
R O L B A
ČAS: 22:00 - 22:15

Streda

7.12.

ZF
SACHS
ČAS: 06:00 - 07:00
KURZ -Korč.
Cirkevná
ČAS: 08:30 - 09:30
R O L B A
ČAS: 09:45 - 10:00
A
muži
ČAS: 10:00 - 10:45
R O L B A
ČAS: 10:45 - 11:00
9
ČAS: 13:45 - 14:45
6-7
ČAS: 15:00 - 15:45
R O L B A
ČAS: 15:45 - 16:00
J
ČAS: 16:00 - 16:30
D
ČAS: 16:30 - 17:00
R O L B A
ČAS: 17:00 - 17:15
R
ČAS: 17:15 - 17:45
R O L B A
ČAS: 17:45 - 18:00
SHL
LV - P. BYSTRICA
ČAS: 18:00 - 20:45
R O L B A
ČAS: 20:45 - 21:00
Profi
Welders
ČAS: 21:00 - 22:00
R O L B A
ČAS: 22:00 - 22:15

Štvrtok

8.12.

KURZ -Korč.
Cirkevná
ČAS: 08:30 - 09:30
R O L B A
ČAS: 09:45 - 10:00
A
muži
ČAS: 10:00 - 11:00
R O L B A
ČAS: 11:00 - 11:15
8
ČAS: 14:00 - 14:30
9
ČAS: 14:30 - 15:00
R O L B A
ČAS: 15:00 - 15:15
D
ČAS: 15:15 - 16:15
R O L B A
ČAS: 16:15 - 16:30
ZÁPAS 5
ČAS: 16:30 - 17:45
R O L B A
ČAS: 17:45 - 18:00
J
ČAS: 18:00 - 18:45
R O L B A
ČAS: 18:45 - 19:00
Kováčik
ČAS: 19:00 - 20:00
R O L B A
ČAS: 20:00 - 20:15
Mozdík
ČAS: 20:15 - 21:15
R O L B A
ČAS: 21:15 - 21:30

Piatok

9.12.

8
ČAS: 06:15 - 07:15
IV.ZŠ
ČAS: 07:15 - 08:15
KURZ -Korč.
Cirkevná
ČAS: 08:15 - 09:00
Škôlka HK
ČAS: 09:00 - 09:45
R O L B A
ČAS: 09:45 - 10:00
A
muži
ČAS: 10:00 - 10:45
R O L B A
ČAS: 10:45 - 11:00
SZĽH
ČAS: 12:15 - 13:00
9
ČAS: 13:00 - 14:00
R O L B A
ČAS: 14:00 - 14:15
6-7
ČAS: 14:15 - 15:15
R O L B A
ČAS: 15:15 - 15:30
D
ČAS: 15:30 - 16:15
J
ČAS: 16:30 - 17:15
R O L B A
ČAS: 17:15 - 17:30
Verejné
korčuľovanie
ČAS: 17:30 - 19:00
R O L B A
ČAS: 19:00 - 19:30
Herc
ČAS: 19:30 - 20:30
R O L B A
ČAS: 20:30 - 21:00
Tirala
ČAS: 21:00 - 22:00
R O L B A
ČAS: 22:00 - 22:15

Sobota

10.12.

R O L B A
ČAS: 09:00 - 09:15
Zápas 9
Nitra
ČAS: 09:30 - 11:30
R O L B A
ČAS: 11:30 - 11:45
ZÁPAS 7
Nitra
ČAS: 12:00 - 13:45
R O L B A
ČAS: 13:45 - 14:00
R O L B A
ČAS: 14:15 - 14:30
Zápas J
Ružinov
ČAS: 14:30 - 16:45
R O L B A
ČAS: 16:45 - 17:00
HK
škola korčuľ.
ČAS: 17:00 - 18:00
R O L B A
ČAS: 18:00 - 18:15
Tóth
ČAS: 18:15 - 19:15
R O L B A
ČAS: 19:15 - 19:30
Kozolka
ČAS: 19:30 - 20:30
R O L B A
ČAS: 20:30 - 20:45
Adam
ČAS: 20:45 - 21:45
R O L B A
ČAS: 21:45 - 22:00

Nedeľa

11.12.

SZĽH
ČAS: 08:00 - 09:00
SZĽH
ČAS: 09:30 - 10:30
R O L B A
ČAS: 10:30 - 10:45
A
muži
ČAS: 10:45 - 11:30
R
ČAS: 11:30 - 11:45
R O L B A
ČAS: 11:45 - 12:00
Zápas D
Ružinov
ČAS: 12:00 - 14:00
R O L B A
ČAS: 14:45 - 15:00
Verejné
korčuľovanie
ČAS: 15:00 - 16:30
R O L B A
ČAS: 16:30 - 17:00
EMO
ČAS: 17:00 - 18:00
R O L B A
ČAS: 18:00 - 18:15
Šebo
ČAS: 18:15 - 19:15
R O L B A
ČAS: 19:15 - 19:30
Opavský
ČAS: 19:30 - 20:30
R O L B A
ČAS: 20:30 - 20:45
Profi
Welders
ČAS: 20:45 - 21:45
R O L B A
ČAS: 21:45 - 22:00