Štadión HC Nové Zámky (13.3. - 19.3.2023)

Pondelok

13.3.

R
O
L
B
A
ČAS: 09:45 - 10:15
A
ČAS: 10:15 - 12:00
R
O
L
B
A
ČAS: 15:15 - 15:30
7/6
ČAS: 15:30 - 16:00
9/8
ČAS: 16:00 - 16:30
R
O
L
B
A
ČAS: 16:30 - 16:45
Karneval na ľade
ČAS: 16:45 - 17:45
R
O
L
B
A
ČAS: 17:45 - 18:00
SLOVAK VAMPIRES
ČAS: 18:00 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
Old-Boys
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
Red Pirates
ČAS: 21:00 - 22:00
Red Pirates
ČAS: 21:00 - 22:00
Red Pirates
ČAS: 21:00 - 22:00

Utorok

14.3.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
D
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 07:00 - 07:15
R
O
L
B
A
ČAS: 09:45 - 10:15
A
ČAS: 10:15 - 12:00
R
O
L
B
A
ČAS: 14:30 - 14:45
7/6
ČAS: 14:45 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
Karneval na ľade
ČAS: 16:00 - 17:00
R
O
L
B
A
ČAS: 17:00 - 17:15
3/2
ČAS: 17:15 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
GASTRO HAAL
ČAS: 18:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
Lišiaci
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
Šakals
ČAS: 21:00 - 22:00

Streda

15.3.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
Karneval na ľade
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 07:00 - 07:15
R
O
L
B
A
ČAS: 14:00 - 14:15
7/6
ČAS: 14:15 - 15:15
R
O
L
B
A
ČAS: 15:15 - 15:30
9/8
ČAS: 15:30 - 16:30
R
O
L
B
A
ČAS: 16:30 - 16:45
D
ČAS: 16:45 - 17:45
R
O
L
B
A
ČAS: 17:45 - 18:00
SLOVAK VAMPIRES
ČAS: 18:00 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
1DC
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
Samsung
ČAS: 21:00 - 22:00

Štvrtok

16.3.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
3/2
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 07:00 - 07:15
R
O
L
B
A
ČAS: 14:30 - 14:45
9/8
ČAS: 14:45 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
D
ČAS: 16:00 - 17:00
R
O
L
B
A
ČAS: 17:00 - 17:15
0/1
ČAS: 17:15 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
Kamea
ČAS: 18:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
Lokotrans
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
New Mens
ČAS: 21:00 - 22:00
R
O
L
B
A
ČAS: 22:00 - 22:15
Emilové sady
ČAS: 22:15 - 23:15

Piatok

17.3.

R
O
L
B
A
ČAS: 14:00 - 14:15
Karneval na ľade
ČAS: 14:15 - 15:15
R
O
L
B
A
ČAS: 15:15 - 15:30
D
ČAS: 15:30 - 16:30
R
O
L
B
A
ČAS: 16:30 - 16:45
7/6
ČAS: 16:45 - 17:15
9/8
ČAS: 17:15 - 17:45
R
O
L
B
A
ČAS: 17:45 - 18:00
SLOVAK VAMPIRES
ČAS: 18:00 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
V.Maňa
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
Lišiaci
ČAS: 21:00 - 22:00

Sobota

18.3.

R
O
L
B
A
ČAS: 08:30 - 08:45
3/2
ČAS: 08:45 - 09:45
R
O
L
B
A
ČAS: 09:45 - 10:15
A
ČAS: 10:15 - 12:00
R
O
L
B
A
ČAS: 12:00 - 12:15
Turnaj
MINI Play-Off HKNZ
ČAS: 12:15 - 17:15
R
O
L
B
A
ČAS: 17:15 - 17:30
V
Verejnosť
ČAS: 17:30 - 18:30
R
O
L
B
A
ČAS: 18:30 - 18:45
DUBEC SKILLS 0940 334 968
ČAS: 18:45 - 19:45
R
O
L
B
A
ČAS: 19:45 - 20:00
Lipová
ČAS: 20:00 - 21:00
R
O
L
B
A
ČAS: 21:00 - 21:15
Ezdecani
ČAS: 21:15 - 22:15

Nedeľa

19.3.

R
O
L
B
A
ČAS: 07:30 - 07:45
3/2
ČAS: 07:45 - 08:45
R
O
L
B
A
ČAS: 08:45 - 09:00
Zálešák
ČAS: 09:00 - 10:00
R
O
L
B
A
ČAS: 10:00 - 10:30
A
ČAS: 10:30 - 11:15
R
O
L
B
A
ČAS: 11:15 - 11:30
r
o
z
k
ČAS: 11:30 - 11:45
ZAP 8
NZ - Slovan BA
ČAS: 11:45 - 13:30
R
O
L
B
A
ČAS: 13:30 - 13:45
r
o
z
k
ČAS: 13:45 - 14:00
ZAP 6
NZ - Slovan BA
ČAS: 14:00 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 17:15
r
o
z
k
ČAS: 17:15 - 17:45
R
O
L
B
A
ČAS: 17:45 - 18:00
ZAP A
NZ - Zvolen
ČAS: 18:00 - 20:15
R
O
L
B
A
ČAS: 20:15 - 20:30
Black Devils
ČAS: 20:30 - 21:30