Štadión HC Nové Zámky (20.1. - 26.1.2020)

Pondelok

20.1.

R
O
L
B
A
ČAS: 08:15 - 08:30
ZŠ Bethlena
ČAS: 08:30 - 09:30
R
O
L
B
A
ČAS: 09:30 - 10:00
A
ČAS: 10:00 - 11:15
R
O
L
B
A
ČAS: 14:30 - 14:45
8
ČAS: 14:45 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
7
ČAS: 16:00 - 17:00
R
O
L
B
A
ČAS: 17:00 - 17:15
5
ČAS: 17:15 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
Old-Boys
ČAS: 18:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
SKH
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00

Utorok

21.1.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
D
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 09:30 - 10:00
A
ČAS: 10:00 - 10:45
R
O
L
B
A
ČAS: 13:15 - 13:30
5
ČAS: 13:30 - 14:30
R
O
L
B
A
ČAS: 14:30 - 14:45
7
ČAS: 14:45 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
D
ČAS: 16:00 - 17:00
R
O
L
B
A
ČAS: 17:00 - 17:45
r
o
z
k
ČAS: 17:45 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
ZAP A
NZ - Nitra
ČAS: 18:30 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
Šakals
ČAS: 21:00 - 22:00
R
O
L
B
A
ČAS: 22:00 - 22:15

Streda

22.1.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
8
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 09:30 - 10:00
A
ČAS: 10:00 - 11:15
R
O
L
B
A
ČAS: 12:00 - 12:15
Rozh.
ČAS: 12:15 - 13:15
R
O
L
B
A
ČAS: 13:15 - 13:30
HC
Brankárska škola F.Kučeru
ČAS: 13:30 - 14:30
R
O
L
B
A
ČAS: 14:30 - 14:45
D
ČAS: 14:45 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
4/3
ČAS: 16:00 - 17:00
R
O
L
B
A
ČAS: 17:00 - 17:15
P/1,2
ČAS: 17:15 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
Samsung
ČAS: 18:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
HC Kanárici
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
V.Maňa
ČAS: 21:00 - 22:00
R
O
L
B
A
ČAS: 22:00 - 22:15

Štvrtok

23.1.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
7
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 09:30 - 10:00
A
ČAS: 10:00 - 11:15
R
O
L
B
A
ČAS: 14:30 - 14:45
8
ČAS: 14:45 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
D
ČAS: 16:00 - 17:00
R
O
L
B
A
ČAS: 17:00 - 17:15
5
ČAS: 17:15 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
Kamea
ČAS: 18:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
Lokotrans
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
Velký Kýr
ČAS: 21:00 - 22:00
R
O
L
B
A
ČAS: 22:00 - 22:15

Piatok

24.1.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
5
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 09:30 - 10:00
A
ČAS: 10:00 - 10:45
R
O
L
B
A
ČAS: 13:15 - 13:30
8
ČAS: 13:30 - 14:30
R
O
L
B
A
ČAS: 14:30 - 14:45
7
ČAS: 14:45 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
D
ČAS: 16:00 - 17:00
R
O
L
B
A
ČAS: 17:00 - 17:45
r
o
z
k
ČAS: 17:45 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
ZAP A
NZ - Miskolc
ČAS: 18:30 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
V.Maňa
ČAS: 21:00 - 22:00
R
O
L
B
A
ČAS: 22:00 - 22:15
Lišiaci
ČAS: 22:15 - 23:15
R
O
L
B
A
ČAS: 23:15 - 23:30

Sobota

25.1.

R
O
L
B
A
ČAS: 08:15 - 08:30
P/1,2
ČAS: 08:30 - 09:30
R
O
L
B
A
ČAS: 09:30 - 10:00
A
ČAS: 10:00 - 11:15
R
O
L
B
A
ČAS: 11:15 - 11:30
r
o
z
k
ČAS: 11:30 - 11:45
ZAP 5
NZ - Speeders BA
ČAS: 11:45 - 13:30
R
O
L
B
A
ČAS: 13:30 - 13:45
r
o
z
k
ČAS: 13:45 - 14:00
R
O
L
B
A
ČAS: 14:00 - 14:15
ZAP D
NZ - Levice
ČAS: 14:15 - 16:30
R
O
L
B
A
ČAS: 16:30 - 16:45
verejnosť
ČAS: 16:45 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
Lipová
ČAS: 18:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
Bago majstri
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00

Nedeľa

26.1.

R
O
L
B
A
ČAS: 07:00 - 07:15
4/3
ČAS: 07:15 - 08:15
R
O
L
B
A
ČAS: 08:15 - 08:30
Zálešák
ČAS: 08:30 - 09:30
R
O
L
B
A
ČAS: 09:30 - 10:00
A
ČAS: 10:00 - 10:45
R
O
L
B
A
ČAS: 10:45 - 11:00
r
o
z
k
ČAS: 11:00 - 11:15
R
O
L
B
A
ČAS: 11:15 - 11:30
ZAP D
NZ - Levice
ČAS: 11:30 - 13:45
R
O
L
B
A
ČAS: 13:45 - 14:00
verejnosť
ČAS: 14:00 - 15:30
R
O
L
B
A
ČAS: 15:30 - 15:45
KHL
ČAS: 15:45 - 16:45
R
O
L
B
A
ČAS: 16:45 - 17:00
Black Panthers
ČAS: 17:00 - 18:00
R
O
L
B
A
ČAS: 18:00 - 18:15
Remeň
ČAS: 18:15 - 19:15
R
O
L
B
A
ČAS: 19:15 - 19:30
Černík
ČAS: 19:30 - 20:30
R
O
L
B
A
ČAS: 20:30 - 20:45