Štadión HC Nové Zámky (7.11. - 13.11.2022)

Pondelok

7.11.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
9/8
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 07:00 - 07:15
ČAS: 08:45 - 09:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:15 - 15:30
7/6
ČAS: 15:30 - 16:30
R
O
L
B
A
ČAS: 16:30 - 16:45
5/4
ČAS: 16:45 - 17:45
R
O
L
B
A
ČAS: 17:45 - 18:00
SLOVAK VAMPIRES
ČAS: 18:00 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
Old-Boys
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
Red Pirates
ČAS: 21:00 - 22:00

Utorok

8.11.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
D
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 07:00 - 07:15
ČAS: 08:45 - 09:45
R
O
L
B
A
ČAS: 13:45 - 14:00
7/6
ČAS: 14:00 - 15:00
D
ČAS: 15:00 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
5/4
ČAS: 16:00 - 17:00
R
O
L
B
A
ČAS: 17:00 - 17:15
3/2
ČAS: 17:15 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
GASTRO HAAL
ČAS: 18:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
Lišiaci
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
Šakals
ČAS: 21:00 - 22:00

Streda

9.11.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
5/4
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 07:00 - 07:15
ZŠ Mostná
ČAS: 08:00 - 09:00
ZŠ Mostná
ČAS: 10:00 - 11:00
R
O
L
B
A
ČAS: 14:00 - 14:15
7/6
ČAS: 14:15 - 15:15
R
O
L
B
A
ČAS: 15:15 - 15:30
9/8
ČAS: 15:30 - 16:30
R
O
L
B
A
ČAS: 16:30 - 16:45
D
ČAS: 16:45 - 17:45
R
O
L
B
A
ČAS: 17:45 - 18:00
SLOVAK VAMPIRES
ČAS: 18:00 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
1DC
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
Samsung
ČAS: 21:00 - 22:00

Štvrtok

10.11.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
3/2
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 07:00 - 07:15
ČAS: 08:45 - 09:45
R
O
L
B
A
ČAS: 14:30 - 14:45
9/8
ČAS: 14:45 - 15:45
R
O
L
B
A
ČAS: 15:45 - 16:00
D
ČAS: 16:00 - 17:00
R
O
L
B
A
ČAS: 17:00 - 17:15
0/1
ČAS: 17:15 - 18:15
R
O
L
B
A
ČAS: 18:15 - 18:30
Kamea
ČAS: 18:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
Lokotrans
ČAS: 19:45 - 20:45
Lokotrans
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
New Mens
ČAS: 21:00 - 22:00

Piatok

11.11.

R
O
L
B
A
ČAS: 05:45 - 06:00
7/6
ČAS: 06:00 - 07:00
R
O
L
B
A
ČAS: 07:00 - 07:15
ČAS: 08:45 - 09:45
R
O
L
B
A
ČAS: 10:45 - 11:15
A
ČAS: 11:15 - 13:15
R
O
L
B
A
ČAS: 14:45 - 15:00
9/8
ČAS: 15:00 - 16:00
R
O
L
B
A
ČAS: 16:00 - 16:15
D
ČAS: 16:15 - 17:15
R
O
L
B
A
ČAS: 17:15 - 17:30
SLOVAK VAMPIRES
ČAS: 17:30 - 19:30
R
O
L
B
A
ČAS: 19:30 - 19:45
V.Maňa
ČAS: 19:45 - 20:45
R
O
L
B
A
ČAS: 20:45 - 21:00
Lišiaci
ČAS: 21:00 - 22:00

Sobota

12.11.

R
O
L
B
A
ČAS: 07:15 - 07:30
0/1
ČAS: 07:30 - 08:30
R
O
L
B
A
ČAS: 08:30 - 08:45
5/4
ČAS: 08:45 - 09:45
R
O
L
B
A
ČAS: 09:45 - 10:15
A
ČAS: 10:15 - 12:00
R
O
L
B
A
ČAS: 12:00 - 12:15
TURNAJ
DETSKÁ OLYMPIÁDA HK NZ NOVOFRUCT SK, s.r.o. K9, K8, K7
ČAS: 12:15 - 15:00
R
O
L
B
A
ČAS: 15:00 - 15:15
V
Verejnosť
ČAS: 15:15 - 16:15
R
O
L
B
A
ČAS: 16:15 - 16:30
Lipová
ČAS: 16:30 - 17:30
R
O
L
B
A
ČAS: 17:30 - 17:45
Ezdecani
ČAS: 17:45 - 18:45
R
O
L
B
A
ČAS: 18:45 - 19:00
Vlčany
ČAS: 19:00 - 20:00

Nedeľa

13.11.

R
O
L
B
A
ČAS: 07:00 - 07:15
D
ČAS: 07:15 - 08:15
R
O
L
B
A
ČAS: 08:15 - 08:30
3/2
ČAS: 08:30 - 09:30
R
O
L
B
A
ČAS: 09:30 - 09:45
Zálešák
ČAS: 09:45 - 10:45
R
O
L
B
A
ČAS: 10:45 - 11:00
0/1
ČAS: 11:00 - 12:00
R
O
L
B
A
ČAS: 12:00 - 12:15
ZAP 5
NZ - Senica
ČAS: 12:15 - 13:45
R
O
L
B
A
ČAS: 13:45 - 14:00
KHL
ČAS: 14:00 - 15:00
R
O
L
B
A
ČAS: 15:00 - 15:15
V
Verejnosť
ČAS: 15:15 - 16:15
R
O
L
B
A
ČAS: 16:15 - 16:30
Black Devils
ČAS: 16:30 - 17:30
R
O
L
B
A
ČAS: 17:30 - 17:45
Barus
ČAS: 17:45 - 18:45
R
O
L
B
A
ČAS: 18:45 - 19:00