Štadión HC Topoľčany - hlavná plocha (20.1. - 26.1.2020)

Pondelok

20.1.

6+7
ročník
ČAS: 06:00 - 07:15
8
ročník
ČAS: 07:30 - 08:45

ČAS: 09:00 - 10:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:15
5
ročník
ČAS: 12:45 - 14:15

pohybove hry
ČAS: 14:30 - 15:30
2
ročník
ČAS: 15:45 - 17:00
3
ročník
ČAS: 17:15 - 18:30

VLM
ČAS: 18:45 - 19:45

Cyklo
ČAS: 20:00 - 21:00

Utorok

21.1.

4
ročník
ČAS: 06:00 - 07:15
5
ročník
ČAS: 07:30 - 08:45

ČAS: 09:00 - 10:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:15
8
ročník
ČAS: 14:15 - 15:30
Dorast + Kadeti
ČAS: 15:45 - 17:00
6+7
ročník
ČAS: 17:15 - 18:30

BV
ČAS: 18:45 - 19:45

Tolev
ČAS: 20:00 - 21:00

Nitr.
Blatnica
ČAS: 21:15 - 22:15

Streda

22.1.

Dorast + Kadeti
ČAS: 06:00 - 07:15
8
ročník
ČAS: 07:30 - 08:45

ČAS: 09:00 - 10:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:00
Dorast + Kadeti
ČAS: 14:45 - 16:00
`A`
zápas
Nadstavba - HK Skalica
ČAS: 18:00 - 20:15

Rangers
ČAS: 20:30 - 21:30

Recos
ČAS: 21:45 - 22:45

Štvrtok

23.1.

4
ročník
ČAS: 06:00 - 07:15
Dorast + Kadeti
ČAS: 07:30 - 08:45

ČAS: 09:00 - 10:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:15
5
ročník
ČAS: 12:45 - 14:15
6+7
ročník
ČAS: 14:30 - 15:45

Brankári žiaci
ČAS: 15:45 - 16:30

Brankári
Dorast, Kadeti, 8 šht
ČAS: 16:30 - 17:15

0+1 roč.
ČAS: 17:30 - 18:30

VLM
ČAS: 18:45 - 19:45
TPS
ČAS: 20:00 - 21:00

Gula carp
ČAS: 21:15 - 22:15

Piatok

24.1.

6+7
ročník
ČAS: 06:00 - 07:15
5
ročník
ČAS: 07:30 - 08:45

ČAS: 09:00 - 10:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:00
8
ročník
ČAS: 13:15 - 14:30
Dorast + Kadeti
ČAS: 14:45 - 16:00
`A`
zápas
Nadstavba - Bratislava Capitals
ČAS: 18:00 - 20:15

GOGA
ČAS: 20:30 - 21:30

Klíž
ČAS: 21:45 - 22:45

Sobota

25.1.

2
ročník
ČAS: 06:15 - 07:15

0+1 roč.
ČAS: 07:30 - 08:30
6
zápas
5. kolo - HOBA Bratislava
ČAS: 09:00 - 11:00
5
zápas
5. kolo - Trnava
ČAS: 11:00 - 13:15
Dorast
zápas
1. kolo - Pieštany
ČAS: 14:00 - 16:15

Majstri SR 1990
ČAS: 16:30 - 17:30
3
ročník
ČAS: 17:45 - 18:45
Koros Kings
ČAS: 19:00 - 20:00

Prašice
ČAS: 20:15 - 21:15

Ludanice
ČAS: 21:30 - 22:30

Nedeľa

26.1.

4
ročník
ČAS: 07:15 - 08:30
3
ročník
ČAS: 08:45 - 10:00
Dorast
zápas
2. kolo - Piešťany
ČAS: 10:30 - 12:45
Kadeti
zápas
10. kolo - ŠKP Bratislava SR ženy
ČAS: 13:30 - 15:45

0+1 roč.
ČAS: 16:15 - 17:15
2
ročník
ČAS: 17:30 - 18:30

Krnča
ČAS: 18:45 - 19:45

PZ
ČAS: 20:00 - 21:00

Košťál
ČAS: 21:15 - 22:15