Štadión HC Topoľčany - hlavná plocha (13.1. - 19.1.2020)

Pondelok

13.1.

6+7
ročník
ČAS: 06:00 - 07:15
8
ročník
ČAS: 07:30 - 08:45

ČAS: 09:00 - 10:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:15
5
ročník
ČAS: 12:45 - 14:15

pohybove hry
ČAS: 14:30 - 15:30
2
ročník
ČAS: 15:45 - 17:00
3
ročník
ČAS: 17:15 - 18:30

VLM
ČAS: 18:45 - 19:45

Cyklo
ČAS: 20:00 - 21:00

Utorok

14.1.

4
ročník
ČAS: 06:00 - 07:15
5
ročník
ČAS: 07:30 - 08:45

ČAS: 09:00 - 10:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:15
8
ročník
ČAS: 14:15 - 15:30
Dorast + Kadeti
ČAS: 15:45 - 17:00
6+7
ročník
ČAS: 17:15 - 18:30

BV
ČAS: 18:45 - 19:45

Tolev
ČAS: 20:00 - 21:00

Nitr.
Blatnica
ČAS: 21:15 - 22:15

Streda

15.1.

Dorast + Kadeti
ČAS: 06:00 - 07:15
8
ročník
ČAS: 07:30 - 08:45

ČAS: 09:00 - 10:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:15
Dorast + Kadeti
ČAS: 14:45 - 16:00
`A`
zápas
35. kolo - Levice
ČAS: 18:00 - 20:15

Recos
ČAS: 20:30 - 21:30

Štvrtok

16.1.

4
ročník
ČAS: 06:00 - 07:15
Dorast + Kadeti
ČAS: 07:30 - 08:45

ČAS: 09:00 - 10:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:15
5
ročník
ČAS: 12:45 - 14:15
6+7
ročník
ČAS: 14:30 - 15:45

Brankári žiaci
ČAS: 15:45 - 16:30

Brankári
Dorast, Kadeti, 8.šht
ČAS: 16:30 - 17:15

0+1 roč.
ČAS: 17:30 - 18:30

VLM
ČAS: 18:45 - 19:45

TPS
ČAS: 20:00 - 21:00

Piatok

17.1.

6+7
ročník
ČAS: 06:00 - 07:15
5
ročník
ČAS: 07:30 - 08:45

ČAS: 09:00 - 10:00

`A`
ČAS: 10:00 - 11:15
8
ročník
ČAS: 13:15 - 14:30
Dorast + Kadeti
ČAS: 14:45 - 16:00
4
ročník
ČAS: 16:15 - 17:30
3
ročník
ČAS: 17:45 - 19:00

GOGA
ČAS: 19:15 - 20:15

Klíž
ČAS: 20:30 - 21:30

Sobota

18.1.

2
ročník
ČAS: 06:15 - 07:15

0+1 roč.
ČAS: 07:30 - 08:30
7+5
zápas
4. kolo - Piešťany
ČAS: 09:00 - 13:15
8.
zápas
Viedeň
ČAS: 13:30 - 15:45
Dorast
zápas
27. Kolo - HOBA Bratislava
ČAS: 16:30 - 18:45
Koros Kings
ČAS: 19:00 - 20:00

Prašice
ČAS: 20:15 - 21:15

Ludanice
ČAS: 21:30 - 22:30

Nedeľa

19.1.

3
ročník
ČAS: 06:45 - 07:45
4
zápas
Partizánske
ČAS: 08:00 - 10:00
Dorast
zápas
28. kolo - Ružinov Bratislava
ČAS: 10:30 - 12:45

0+1 roč.
ČAS: 13:00 - 14:00
2
ročník
ČAS: 14:15 - 15:30
`A`
zápas
19. kolo - Reprezentácia SR 18
ČAS: 17:00 - 19:15

Krnča
ČAS: 19:30 - 20:30

PZ
ČAS: 20:45 - 21:45